Norsk Boxerklubb avd. Trøndelag og klubbens hovedstyre inviterer til dobbeltutstilling fredag 26.- og lørdag 27. juni 2020

Først kunne vi glede oss over at NBK Trøndelag sin etterlengtede utstilling så ut til å gå etter planen, mens nå kan vi i tillegg glede oss over at vi har fått muligheten til å arrangere en dobbeltutstilling i Trøndelag, med StorCert begge dager. 
Utstillingene vil selvfølgelig bli avholdt i forhold til NKK sine smittevernregler, og det vil komme detaljert informasjon om dette blant annet i PM, men vi gjør oppmerksom på at det ikke vil foregå noen form for kiosksalg, så ta med egen mat og drikke.
Fredag den 26. juni på ettermiddagen er det 
Rolf Pedersen som dømmer, og lørdag 27. juni er det som tidligere annonsert Trond Are Karlsen som står for bedømmingen 
DommereTrondelag2020

NKK arrangerer internasjonal utstilling i Trøndelag samme helg, og boxer skal i ringen på Leangen travbane søndag.

Påmeldings - og betalingsfrist for begge utstillingene er: : 07.06.2020  - forlenget frist er 14.06.2020
Les den nye annonsen her
Adresse begge dagene er på avdelingens treningsbane i Bratsbergveien 208, 7036 Trondheim.
UtstillingsomradetTrondelagDobbel2020